Menu
  • Caprol

Czas na kampanię wyborczą.

Czas na kampanię wyborczą.

Dla ułatwienia śledzenia kampanii wyborczej, do zapoznania się z kandydatami z właściwych okręgów oraz do wybrania tego jedynego właściwego- przedstawiam zestawienie okręgów z listami KWW.

OKRĘG Nr 1

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice:

Akacjową, Aleję Róż, Gen. Władysława Andersa, Adama Asnyka, Bankową, Barnima I, Fryderyka Chopina, Cichą, Konstantego Ciołkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Michała Drzymały, Dworcową, Fabryczną, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Grunwaldzką, Inwalidzką, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Hugona Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krótką, Ks. Jana Twardowskiego, Lipową, Jana Matejki, Młynarską, Stanisława Moniuszki, Nadrzeczną, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Parkową, Piaskową, Plac Bramy Wolińskiej, Plac Mieszka I, Plac Józefa Piłsudskiego, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Bolesława Prusa, Przestrzenną, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Rzemieślniczą, Henryka Sienkiewicza, Spacerową, Sportową, Stanisława Staszica, Szczecińską, Wrzosową, Stanisława Wyspiańskiego, Zieloną Drogę, Stefana Żeromskiego

 

 

OKRĘG Nr 1

           

KWW Bźdżiuch Mieczysław

 

KWW Faryniarz Danuta

 

KWW Krupowicz Robert

1

BŹDZIUCH Mieczysław Andrzej

 

1

SŁABY Jeannette

 

1

ZAJKO Henryk

2

PACH Marzena Teresa

 

2

LIPIŃSKA Halina

 

2

ŁEBIŃSKI Wojciech Jan

3

PICHNICKA Krystyna

 

3

KORTIAK-GULBINOWICZ Jolanta Genowefa

 

3

CZERWIŃSKI Krzysztof Mariusz

4

CIELAS Elżbieta

 

4

KORDAS Wacław Paweł

 

4

RUTKOWSKI Krzysztof Roman

5

SKRZECZ Karolina Paulina

 

5

KOPACKA Irena Janina

 

5

WALKOWIAK Piotr Marek

6

BOGUMIŁ Stanisław Zbigniew

 

6

DOMALEWSKI Tomasz Grzegorz

 

6

PŁÓCIENNIK-KLEPARSKA Beata Dorota

7

BOGDAN Emil Ryszard

 

7

PANEK Wojciech

 

7

ŻEBIAŁOWICZ Renata Anna

8

PIOTROWSKI Krzysztof Grzegorz

       

8

PAPROCKA Monika Katarzyna

9

MĘTEL Daniel

       

9

MUSIALSKA Jolanta

KWW Łączy nas Gmina

 

KWW Mituła Łukasz

 

KW P i S

1

ZAJKO Krzysztof

 

1

MITUŁA Łukasz

 

1

LATKA Małgorzata Leokadia

2

MACIEJEWSKI Wojciech Grzegorz

 

2

CICHOSZ Kamila Wioleta

 

2

KOWALCZYK Ewa

3

NOWAK Elżbieta

 

3

NALEPA Krystyna

 

3

DĘBIŃSKI Marek Stanisław

4

KARPOWICZ Janusz Grzegorz

 

4

CZUCHRA Małgorzata Krystyna

 

4

SZURGOT Zbigniew

5

STANIUCHA Mirosława Małgorzata

 

5

CHRZANOWSKA Joanna Paulina

 

5

MIADIEŁKO Weronika Maria

6

MAŃKOWSKI Krzysztof Jan

 

6

BISKUPSKI Krzysztof Bogumił

 

6

KOWALEWICZ Andrzej

7

NOCUŃ Maria Anna

 

7

BIAŁECKA Lena

 

7

DRAB Halina

8

ZYGMAŃSKI Adam

 

8

DYWAN Łukasz

 

8

CZERKAWSKI Adam Marcin

     

9

OKUNEK Dominik Piotr

 

9

DWORNIK Krystian

 

 

OKRĘG Nr 2

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice:

11 Listopada, I Brygady Legionów, Armii Krajowej, Krzysztofa K. Baczyńskiego, Błękitną, Boczną, Bogusława X, Bohaterów Warszawy, Botaniczną, Brązową, Brzozową, Chłopską, Bolesława Chrobrego, Dębią Górę, Dębową, Ekologiczną, Fioletową, Konstantego I. Gałczyńskiego, Graniczną, Grenadierów, Anny Jagiellonki, Króla Władysława Jagiełły, Jana Pawła II, Jaśminową, Jaworową, Jesionową, Jodłową, Kalinową, Gen. Franciszka Kleeberga, Klonową, Ks. Maksymiliana Kolbego, Kolejową, Kolorową, Kombatantów, Janusza Korczaka, Ks. Augustyna Kordeckiego, Zygmunta Krasińskiego, Bolesława Krzywoustego, Ks. Alojzego Mochalskiego, Ks. Franciszka Włodarczyka, Ks. Włodzimierza Kowalskiego, Kurcząt, Kwiatową, Lawendową, Leśną, Leśny Świt, Ludową, Łąkową, Króla Władysława Łokietka, Maszewską, Metalową, Adama Mickiewicza, Miętowa, Stanisława Mikołajczyka, Czesława Miłosza, Na Polanie, Gabriela Narutowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Niepodległości, Nowogardzką, Odrodzenia, Ofiar Katynia, Ogrodową, Owocową, Ignacego Paderewskiego, Paproci, Partyzantów, Piastów, Plac Lotników, Plac Strażacki, Planty, Emilii Plater, Pocztową, Polną, Polską, Pomorską, Powrotną, Przyrodniczą, Ptasią, Kazimierza Pułaskiego, Aleksandra Puszkina, Robotniczą, Roślinną, Różaną, Rumiankową, Rybacką, Sadową, Seledynową, Sielską, Składową, Władysława Sikorskiego, Słoneczną, Słoneczne Wzgórze, Słowiańską, Juliusza Słowackiego, Jana III Sobieskiego, Józefa Sorysa, Sosnową, Spokojną, Stargardzką, Stefana Starzyńskiego, Szarotki, Szarych, Szkolną, Świerkową, Tartaczną, Tęczową, Torową, Juliana Tuwima, Uroczą, Urodzajną, Walecznych, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Wąską, Wiejską, Wileńską, Wiosenną, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego, Wolińską, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Wytwórczą, Zachodnią, Zacisze, Zakładową, Zaułek, Zielną, Zielone Wzgórze, Żniwną, Żółtą.

 

 

OKRĘG Nr 2

           

KWW Bźdżiuch Mieczysław

 

KWW Faryniarz Danuta

 

KWW Krupowicz Robert

1

TRACZYK Urszula Izabela

 

1

FARYNIARZ Danuta

 

1

KRUPOWICZ Robert Wiesław

2

OCHOTA Piotr

 

2

GRZYBOWSKI Michał

 

2

JAWORSKA Krystyna Halina

3

POPRAWA Marek

 

3

JANDA Wojciech

 

3

PANEK Artur Daniel

4

POLAK Anna

 

4

BOROWSKA Agnieszka Katarzyna

 

4

KURYŁŁO Grzegorz Krzysztof

5

ROBASZKIEWICZ Małgorzata Magdalena

 

5

DUSZCZAK Agnieszka Elżbieta

 

5

MUCHA Anna

6

BRZYKCY Filip Marek

 

6

RZEŹNICZAK Łukasz Kazimierz

 

6

TOMASZEWSKA Magdalena

7

KOKSA-ŻABCZAK Bożena Krystyna

 

7

SUBOCZ Czesław

 

7

CRISSEY Jennifer Lynn

 

GRYCZ Michał Wiesław

 

8

JAKUBOWSKA Lidia Teresa

 

8

ZACZKIEWICZ Bogdan

KWW Łączy nas Gmina

 

KWW Mituła Łukasz

 

KW P i S

1

MAJDAK Czesław

 

1

BUDEK Marzenna Elżbieta

 

1

MUSZYŃSKA Aleksandra

2

HENKELMAN Irena

 

2

RADOŃ Małgorzata Katarzyna

 

2

KOŹLUK Edyta Jowita

3

SYPIEŃ Krzysztof

 

3

WITTBRODT Lucyna

 

3

WISŁOCKI Roman

4

CIEŚLA Magdalena

 

4

ŁAGOWSKI Romuald

 

4

SOSINKA Wiesława

5

HEDZIELSKA Anna

 

5

ZDZIARSKI Wiesław

 

5

MOTYL Elwira Zdzisława

6

SŁOWIKOWSKI Krzysztof

 

6

MAJ Kazimierz

 

6

DROZDOWSKI Janusz Lucjan

7

PAŁEJKO Monika Iwona

 

7

MIKODA Marek

 

7

WIŚNIEWSKI Adam

     

8

MITUŁA Kamil Mateusz

     

 

 

OKRĘG Nr 3

Część gminy Goleniów obejmująca: Bącznik, Białuń, Bolechowo, Bolesławice, Borzysławiec, Budno, Burowo, Bystra, Czarna Łąka, Danowo, Domastryjewo, Glewice, Gniazdowo, Imno, Ininka, Inoujście, Kamieniska, Kąty, Kępy Lubczyńskie, Kliniska Wielkie, Komarowo, Krępsko, Krzewno, Lubczyna, Łaniewo, Łęsko, Łozienica, Marszewo, Miękowo, Modrzewie, Mosty, Mosty Osiedle, Niedamierz, Niewiadowo, Podańsko, Pucice, Pucie, Pucko, Rurka, Rurzyca, Stawno, Święta, Tarnowiec, Tarnówko, Wierzchosław, Zabród, Załom, Żdżary, Żółwia, Żółwia Błoć.

 

 

OKRĘG Nr 3

           

KWW Bźdżiuch Mieczysław

 

KWW Faryniarz Danuta

 

KWW Krupowicz Robert

1

KUSZYŃSKI Robert Józef

 

1

DURSKA Zdzisława Barbara

 

1

SKAŁECKA-WŁODARCZYK Lucyna Maria

2

DYKOWSKI Łukasz Grzegorz

 

2

RUCIŃSKI Jacek Bartosz

 

2

MAKSYM Jerzy

3

KOWALEWSKI Hubert Jan

 

3

RAGAN Marek

 

3

SCHACHT Dariusz Radosław

4

KRZYSZTOFIAK Krystyna Jadwiga

 

4

BRELA Ryszard Józef

 

4

RÓŻAŃSKI Andrzej

5

JAROŃ Anna Małgorzata

 

5

ZAWADZKA Gabriela

 

5

SZAREK Urszula Anna

6

KARASIAK Izabela Honorata

 

6

WĘGIERSKA Małgorzata

 

6

KADRZYŃSKA Iwona

7

FREUS Monika Paulina

       

7

KRÓLIKIEWICZ Anna Zofia

8

ZALEWSKI Jacek Antoni

       

8

WILKOWIECKA-KUBIAK Marlena Marzanna

               

KWW Łączy nas Gmina

   

KWW Mituła Łukasz

 

KW P i S

1

LATUSZEK Roman Mieczysław

 

1

GRĘBLICKI Marcin Stanisław

 

1

PACIOREK Katarzyna Joanna

2

CHODYKO Dorota

 

2

NOWAK Krzysztof Sebastian

 

2

GÓRSKI Lech Krzysztof

3

ŻEBIEŁOWICZ Mariusz Przemysław

 

3

SKAKUJ Mariusz Mateusz

 

3

NEDOCHODA Adam

4

STEFAŃSKI Robert

 

4

MIĘKUS Jolanta

 

4

JANCELEWICZ Jacek

5

MACIEJCZUK-TYTUS Urszula

 

5

ŁANUCHA Dorota Anna

 

5

OGÓRSKA Anna

6

NEBRATENKO Janusz Zbigniew

 

6

STARCZEWSKI Piotr Czesław

 

6

KOZŁOWSKI Grzegorz Ryszard

7

WETTA-RAKOWSKA Marta Nadzieja

 

7

ZACKIEWICZ Małgorzata

 

7

PRYK Stefan Czesław

8

SŁABA Beata Joanna

 

8

PAWŁOWSKI Michał

 

8

SZAFRANOWICZ Marieta Alina

9

RZĄŻEWSKA Aneta Barbara

 

9

OLESZCZYK Justyna

     

10

ZWIERZYŃSKI Korneli Roman

 

10

GIEC Dariusz Marek

     

 

Ostatnio zmienianywtorek, 25 wrzesień 2018 18:24
Powrót na górę